macOS 12.2 poprawia płynność przewijania stron w Safari ciekawostki macOS 12.2 naprawia safari, macOS 12.2 beta 1, macOS 12.2  macOS 12.2 beta 1 ucieszy wszystkich właścicieli najnowszych MacBooków Pro z 2021 roku. Jak się okazuje najnowsza beta systemu poprawia płynność przewijania stron w aplikacji Safari. Safari iOS14

macOS 12.2 poprawia płynność przewijania stron w Safari

macOS 12.2 beta 1 ucieszy wszystkich właścicieli najnowszych MacBooków Pro z 2021 roku. Jak się okazuje najnowsza beta systemu poprawia płynność przewijania stron w aplikacji Safari.

O ile przed tą aktualizacją przewijanie w Safari nie było zbyt płynne nawet na nowym MacBooku Pro z funkcją ProMotion przy 120 Hz, to w macOS 12.2 sytuacja znacznie się poprawiła . Po aktualizacji kilku użytkowników potwierdziło, że korzystanie z Safari jest znacznie płynniejsze i szybsze niż wcześniej.

macOS 12.2 poprawia płynność przewijania stron w Safari ciekawostki macOS 12.2 naprawia safari, macOS 12.2 beta 1, macOS 12.2  macOS 12.2 beta 1 ucieszy wszystkich właścicieli najnowszych MacBooków Pro z 2021 roku. Jak się okazuje najnowsza beta systemu poprawia płynność przewijania stron w aplikacji Safari. macbookpro 2

Apple ma zatem skorygować te problemy, które spowodowały nie kilka skarg na temat przewijania stron w Safari i brak wsparcia dla promocja w obrębie aplikacji.

Najnowszy system poprawił również wydajność w aplikacji Muzyka. Pamiętaj jednak, że ta aktualizacja jest obecnie dostępna tylko dla programistów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top