macOS 12.3 ma problem z zewnętrznymi monitorami ciekawostki macos 12.3  Według kilku użytkowników system macOS Monterey 12.3 powoduje problemy podczas korzystania z zewnętrznych monitorów podłączonych do komputera Mac. macos12.3 1300x700

macOS 12.3 ma problem z zewnętrznymi monitorami

Według kilku użytkowników system macOS Monterey 12.3 powoduje problemy podczas korzystania z zewnętrznych monitorów podłączonych do komputera Mac.

W niektórych przypadkach komputery Mac nie wykrywają monitora, a w innych zrywane jest połączenie jest podczas normalnej pracy. Problem z monitorami zewnętrznymi jest podobny do tego, który dotyczy kontrolerów gier Bluetooth.

W szczególności niektóre monitory zewnętrzne podłączone przez złącze USB-C nie są wykrywane przez komputery Mac po aktualizacji do macOS 12.3. Te same problemy występują w przypadku połączeń HDMI.

macOS 12.3 ma problem z zewnętrznymi monitorami ciekawostki macos 12.3  Według kilku użytkowników system macOS Monterey 12.3 powoduje problemy podczas korzystania z zewnętrznych monitorów podłączonych do komputera Mac. monterey 1

Według wstępnych doniesień problem wynika z faktu, że system macOS nie rozpoznaje wersji protokołu DisplayPort, co oznacza, że w oczekiwaniu na aktualizację ze strony firmy Apple, aby wykorzystać możliwości monitora, należy użyć wyjścia o niższej jakości.

Innym tymczasowym rozwiązaniem jest odłączenie zewnętrznego monitora na krótki czas, podłączenie go z powrotem do komputera Mac, a następnie ponowne podłączenie monitora do gniazda zasilania – po tym czasie monitor powinien działać.

Czy zauważyliście podobne problemy?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top