macOS 12.3 na problemy z niektórymi kartami graficznymi PCI-E ciekawostki macos 12.3  Aktualizacja systemu macOS Monterey 12.3 powoduje problemy u niektórych użytkowników korzystających z kart graficznych PCI-E GPU. monterey 1 1300x700

macOS 12.3 na problemy z niektórymi kartami graficznymi PCI-E

Aktualizacja systemu macOS Monterey 12.3 powoduje problemy u niektórych użytkowników korzystających z kart graficznych PCI-E GPU.

Po aktualizacji do nowej wersji systemu macOS kilku użytkowników zgłosiło, że ich karty graficzne PCI-E nie działają już tak dobrze jak wcześniej, zwłaszcza pod względem szybkości. Wydaje się, że problemy występują w przypadku kart PCI-e w obu gniazdach eGPU oraz w niektórych konfiguracjach komputerów Mac Pro.

macOS 12.3 na problemy z niektórymi kartami graficznymi PCI-E ciekawostki macos 12.3  Aktualizacja systemu macOS Monterey 12.3 powoduje problemy u niektórych użytkowników korzystających z kart graficznych PCI-E GPU. macos GPU PCI E

W chwili obecnej problem ten wydaje się być ograniczony do użytkowników o specyficznych potrzebach, ponieważ nie dotyczy osób korzystających z kart graficznych firmy AMD ani kart zintegrowanych z komputerami iMac. Niektóre testy potwierdzają jednak, że w niektórych przypadkach i dla konkretnych kart graficznych PCI-E występują spadki wydajności w porównaniu z poprzednią wersją systemu macOS..

Jeśli korzystasz z takich kart graficznych, to zalecamy, aby nie aktualizować systemu do wersji macOS 12.3 do czasu naprawienia problemu przez firmę Apple lub uzyskania dodatkowych informacji na temat kart, których problem dotyczy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top