macOS 12 Monetary

macOS 12 Monterey oficjalnie zaprezentowany. Przegląd wszystkich nowości

Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8, Apple zaprezentowało światu także macOS 12 Monterey, czyli nowy system operacyjny dedykowany dla komputerów Mac.

Poniżej mamy dla Was przegląd najważniejszych zmian i nowości w macOS 12.

Aplikacja Skróty

macOS 12 Monterey oficjalnie zaprezentowany. Przegląd wszystkich nowości polecane, ciekawostki przegląd nowości, Nowości, macOS Monterey, macOS 12 Monterey, macOS 12, lista zmian, co nowego w macOS 12 Monterey  Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8, Apple zaprezentowało światu także macOS 12 Monterey, czyli nowy system operacyjny dedykowany dla komputerów Mac. monetary1

Dzięki aplikacji Skróty będziemy mogli tworzyć wygodne jak sama nazwa wskazuje skróty, aby móc szybko rozpocząć niektóre czynności. Aplikacja dostępna jest na iOS już od jakiegoś czasu.

Uniwersalna kontrola

macOS 12 Monterey oficjalnie zaprezentowany. Przegląd wszystkich nowości polecane, ciekawostki przegląd nowości, Nowości, macOS Monterey, macOS 12 Monterey, macOS 12, lista zmian, co nowego w macOS 12 Monterey  Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8, Apple zaprezentowało światu także macOS 12 Monterey, czyli nowy system operacyjny dedykowany dla komputerów Mac. monetary2

Universal Control ułatwia korzystanie z iPada z komputerem Mac. Klawiatura i mysz płynnie przenoszą się teraz z jednego urządzenia na drugie. Możemy nawet przeciągać i upuszczać pliki między podłączonymi urządzeniami.

AirPlay na Maca

macOS 12 Monterey oficjalnie zaprezentowany. Przegląd wszystkich nowości polecane, ciekawostki przegląd nowości, Nowości, macOS Monterey, macOS 12 Monterey, macOS 12, lista zmian, co nowego w macOS 12 Monterey  Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8, Apple zaprezentowało światu także macOS 12 Monterey, czyli nowy system operacyjny dedykowany dla komputerów Mac. monetary3

AirPlay na Maca pozwoli naszemu Macowi stać się urządzeniem docelowym AirPlay. W ten sposób będziemy mogli szybko odtworzyć zawartość naszego iPhone’a na wyświetlaczu naszego Maca.

Nowości w Safari

macOS 12 Monterey oficjalnie zaprezentowany. Przegląd wszystkich nowości polecane, ciekawostki przegląd nowości, Nowości, macOS Monterey, macOS 12 Monterey, macOS 12, lista zmian, co nowego w macOS 12 Monterey  Dziś wraz z iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8, Apple zaprezentowało światu także macOS 12 Monterey, czyli nowy system operacyjny dedykowany dla komputerów Mac. monetary4

Zaktualizowano również przeglądarkę Safari, wprowadzając nowy projekt, który zawiera zintegrowany pasek kart, który został umieszczony obok pola wyszukiwania. Ponadto, zarówno w systemie macOS, jak i iOS, pojawił się nowy projekt kart, który umieszcza aktywne karty z przodu i na środku. Jednak na iPadzie karty i grupy kart działają tak samo, jak na Macu, z natychmiastową synchronizacją między urządzeniami. Na iPhone pasek kart nadal pojawia się na dole. Jednym dotknięciem możesz je przewijać lub przesuwać palcem w górę w widoku siatki.

Ponadto w macOS 12 Monterey będą dostępne niektóre nowości, które widzieliśmy również na iOS 15, w tym te związane z FaceTime, powiadomieniami i SharePlay do oglądania treści z innymi.

Więcej na temat nowych systemów

Jak zainstalować iOS 15 beta

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry