macOS Big Sur 11.1 umożliwia uruchamianie aplikacji iOS na pełnym ekranie na Makach z M1 polecane, ciekawostki macOS Big Sur 11.1, iOS, Apple  Na początku tygodnia firma Apple wypuściła macOS Big Sur 11.1  z nowymi funkcjami, w tym obsługą AirPods Max, etykietami prywatności w Mac App Store, dedykowaną kartą Apple TV + w aplikacji TV oraz możliwością edycji zdjęć ProRAW w aplikacji Zdjęcia. bigsur

macOS Big Sur 11.1 umożliwia uruchamianie aplikacji iOS na pełnym ekranie na Makach z M1

Na początku tygodnia firma Apple wypuściła macOS Big Sur 11.1 z nowymi funkcjami, w tym obsługą AirPods Max, etykietami prywatności w Mac App Store, dedykowaną kartą Apple TV + w aplikacji TV oraz możliwością edycji zdjęć ProRAW w aplikacji Zdjęcia.

Kolejną znaczącą zmianą, o której nie wspomniano w dzienniku zmian aktualizacji, jest możliwość uruchamiania aplikacji z iPhone’a i iPada na pełnym ekranie na komputerach Mac z czipem M1.

macOS 11.1 umożliwia także przełączanie okien aplikacji na iPhone i iPad między orientacją poziomą i pionową.

macOS Big Sur 11.1 umożliwia uruchamianie aplikacji iOS na pełnym ekranie na Makach z M1 polecane, ciekawostki macOS Big Sur 11.1, iOS, Apple  Na początku tygodnia firma Apple wypuściła macOS Big Sur 11.1  z nowymi funkcjami, w tym obsługą AirPods Max, etykietami prywatności w Mac App Store, dedykowaną kartą Apple TV + w aplikacji TV oraz możliwością edycji zdjęć ProRAW w aplikacji Zdjęcia. macOS gry

Użytkownicy, którzy najbardziej skorzystają na tym dodatku, to miłośnicy gier. Jednak obsługa pełnego ekranu nie jest idealna, ale na pewno się to zmieni już niedalekiej przyszłości.


Najnowsze oprogramowanie

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry