macOS Big Sur oficjalnie dostępny! ciekawostki ofcijalnie, nowości w macOS Big Sur, macOS Big Sur, lista zmian, co nowego  Po wielu miesiącach testów, właśnie teraz firma Apple udostępniła wszystkim użytkownikom finalną wersję macOS Big Sur. Poniżej tradycyjnie pełna i oficjalna lista zmian. BigSur 1

macOS Big Sur oficjalnie dostępny!

Po wielu miesiącach testów, właśnie teraz firma Apple udostępniła wszystkim użytkownikom finalną wersję macOS Big Sur. Poniżej tradycyjnie pełna i oficjalna lista zmian.

Nowy system operacyjny macOS Big Sur, który został zaprezentowany na WWDC w czerwcu. Apple nazywa tę aktualizację największym przeprojektowaniem systemu macOS od czasu wprowadzenia systemu Mac OS X.

macOS Big Sur można zainstalować na nastepujących komputerach:

  • MacBook: 2015 i nowsze
  • MacBook Air: 2013 i nowsze
  • MacBook Pro: ?late 2013? i nowsze
  • Mac mini: 2014 i nowsze
  • iMac: 2014 i nowsze
  • iMac Pro: wszystkie modele
  • Mac Pro: 2013 i nowsze

macOS Big Sur oficjalnie dostępny! ciekawostki ofcijalnie, nowości w macOS Big Sur, macOS Big Sur, lista zmian, co nowego  Po wielu miesiącach testów, właśnie teraz firma Apple udostępniła wszystkim użytkownikom finalną wersję macOS Big Sur. Poniżej tradycyjnie pełna i oficjalna lista zmian. Zrzut ekranu 2020 11 12 o 19.24.34@2x

macOS Big Sur lista zmian:

  • Jeśli chodzi o listę zmian to znajduje się ona na stronie Apple. W sekcji Uaktualnienia nie wyszczególniono tak jak w przypadku iOS co konkretnie wnosi nowa wersja macOS. Link “więcej informacji” przekierowuje użytkownika do strony Apple. Tak więc po więcej informacji na temat macOS Big Sur zapraszamy po prostu na stronę giganta z Cupertino w to miejsce.

Aktualizacja dostępna jest w Preferencje systemowe – Uaktualnienia.

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry