macOS Big Sur zamienia stare MacBook Pro w cegły polecane, ciekawostki macOS Big Sur, MacBook Pro, macbook nie działa, czarny ekran, błąd instalacji  Wielu właścicieli 13-calowych MacBooków Pro z końca 2013 i połowy 2014 roku zgłasza, że ??uaktualnienie do systemu macOS Big Sur spowodowało uszkodzenie ich komputerów. macBook 1

macOS Big Sur zamienia stare MacBook Pro w cegły

Wielu właścicieli 13-calowych MacBooków Pro z końca 2013 i połowy 2014 roku zgłasza, że ??uaktualnienie do systemu macOS Big Sur spowodowało uszkodzenie ich komputerów.

Opis problemu pojawił się na Reddit, sparciu Apple oraz innych forach. Użytkownicy informują, że podczas aktualizacji do macOS Big Sur ich komputery sią zawieszają i nie da się nic z tym zrobić.

macOS Big Sur zamienia stare MacBook Pro w cegły polecane, ciekawostki macOS Big Sur, MacBook Pro, macbook nie działa, czarny ekran, błąd instalacji  Wielu właścicieli 13-calowych MacBooków Pro z końca 2013 i połowy 2014 roku zgłasza, że ??uaktualnienie do systemu macOS Big Sur spowodowało uszkodzenie ich komputerów. Zrzut ekranu 2020 11 12 o 19.24.34@2x

Niestety nie pomaga ani reset PRAM, NVRAM, czy SMC. Co ciekawe nie da działa nawet tryb awaryjny i odzyskiwanie systemu przez internet. Jak zatem rozwiązać ten problem?

Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest wysłanie takiego MacBooka do autoryzowanego serwisu Apple w celu naprawy. W chwili pisania tego tekstu nie ma innego rozwiązania. Jeśli masz 13-calowego MacBooka Pro z końca 2013 r. lub z połowy 2014 r., nie spiesz się z aktualizowaniem go do macOS Big Sur.

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Najnowsze systemy Apple

Beta testy

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji iOS 14

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry