macOS Catalina

macOS Catalina developer beta 7 dostępna

macOS Catalina jest obecnie w fazie beta testów i zainteresowani systemem developerzy mogą pobrać siódmą wersję testową.

Pamiętajcie, że to nieukończona edycja systemu operacyjnego i podczas użytkowania mogą wystąpić błędy. W takiej sytuacji odradzamy używania systemu na głównym komputerze. Jeśli się jednak zdecydujecie, pamiętajcie o zgłaszaniu napotkanych przez Was błędów.

Osoby zarejestrowane w programie beta testów mogą już przeprowadzić aktualizację. Wystarczy udać się do zakładki Uaktualnienia wewnątrz Preferencji systemowych.

macOS Catalina developer beta 7 dostępna ciekawostki macOS Catalina developer beta 7, catalina  macOS Catalina jest obecnie w fazie beta testów i zainteresowani systemem developerzy mogą pobrać siódmą wersję testową. Zrzut ekranu 2019 08 28 o 18.34.34 650x228

Zmian w nadchodzącym systemie operacyjnym jest sporo, a jedną z poważniejszych jest rozłożenie iTunes na wiele aplikacji, poza tym dostaniemy możliwość używania iPada jako dodatkowego ekranu.

Jak już wcześniej wspominałem, iTunes doczeka się najpoważniejszej zmiany. Zostanie podzielone na odrębne aplikacje takie jak Muzyka, Apple TV i Podcasty. Taki podział powinien pomóc w zarządzaniu biblioteką multimediów.

Pojawi się również Czas przed ekranem początkowo wprowadzony w iOS, a Project Catalyst pozwoli szybciej przenieść aplikacje z iPada na macOS. Nowy system operacyjny powinien pojawić się pod koniec września bieżącego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top