Krzysiek Borek28.11.2017
macOS High Sierra 10.13.2 i tvOS 11.2 beta 5 dostępne

iOS 11.2 beta 5 to nie jedyne oprogramowanie w wersji testowej, które się dzisiaj pojawiło. Apple nie zapomniało o kolejnych wersjach testowych macOS High Sierra i tvOS 11.2.

macOS High Sierra 10.13.2

Minął tydzień od wydania poprzedniej wersji testowej i miesiąc od 10.13.1. High Sierra możecie pobrać z centrum programistycznego Apple lub Mac App Store. W przypadku drugiego scenariusza musimy mieć profil upoważniający nas do testów.

Pomniejsza aktualizacja z pewnością nie wniesie nowych funkcji, więc możemy liczyć wyłącznie na poprawki błędów. Ponadto działanie systemu powinno być lepsze. Jeżeli chodzi o błędy to wersja 10.13.2 powinna naprawić większość występujących w 10.13.1.

Dostępna jest również publiczna wersja testowa, więc każdy z zainteresowanych użytkowników może ją pobrać. Pamiętajcie tylko o tym, że to nieukończone oprogramowanie i mogą w nim występować błędy, wtedy najlepiej zgłosić je Apple. Dzięki temu przyczynicie się do rozwoju systemu operacyjnego i pomożecie Amerykanom w wyłapaniu większości błędów.

tvOS 11.2

Oprogramowanie jest kompatybilne z najnowszymi modelami Apple TV (4gen i 4K). Profil upoważniający do testów należy wgrać za pomocą Xcode.

Nie ma większych zmian w porównaniu do poprzednich wersji testowych, ale najważniejszą jest dodane AVDisplayManager.

Nie zapomniano także o eliminacji pomniejszych błędów i dodaniu nowych zabezpieczeń.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek