monterey

macOS Monterey 12.3 beta 1 dostępny

macOS Monterey 12.3 beta 1, czyli pierwsza beta systemu macOS 12.3 właśnie w tej chwili trafiła do programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości wewnątrz wpisu.

Zarejestrowani programiści mogą pobrać już pierwsza wersję beta za pośrednictwem Apple Developer Center. Po zainstalowaniu odpowiedniego profilu wersje beta będą dostępne za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych.

Co nowego w macOS Monterey 12.3 beta 1

macOS Monterey 12.3 beta 1 dostępny ciekawostki macOS Monterey 12.3 beta 1  macOS Monterey 12.3 beta 1, czyli pierwsza beta systemu macOS 12.3 właśnie w tej chwili trafiła do programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości wewnątrz wpisu. Monterey 1 1

Tego w tej chwili nie wiemy co nowego pojawiło się w pierwszej becie, ale być może w systemie znajduje się długo przez wszystkich oczekiwana funkcja Universal Control, której premiera jak wiecie została oficjalnie opóźniona.

Właśnie zabieramy się za instalację. Gdy tylko system pojawi się na naszym komputerze od razu poinformujemy Was o wszystkich nowościach. Jeśli wpis nie zostanie edytowany, to znaczy, że żadnych większych i istotnych zmian nie znaleźliśmy.

Dziś wydana została także pierwsza beta iOS 15,4 i iPadOS 15.4. Więcej na ten temat dowiecie się klikając w ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top