macOS Monterey 12.5 RC 2

macOS Monterey 12.5 RC 2 dostępny dla deweloperów

Apple wydało macOS Monterey 12.5 RC 2 dostępny dla deweloperów, czyli prawdopodobnie ostatnią betę przed finalnym wydaniem. Co nowego?

macOS 12.5 RC 2 jest dostępny poprzez OTA dla deweloperów już zapisanych do programu testowego, ale można też przystąpić do niego bezpośrednio z centrum deweloperskiego, pobierając odpowiedni profil.

macOS Monterey 12.5 RC 2 dostępny dla deweloperów ciekawostki macOS Monterey 12.5 RC 2, lista zmian w macOS Monterey 12.5 RC 2, co nowego w macOS Monterey 12.5 RC 2  Apple wydało macOS Monterey 12.5 RC 2 dostępny dla deweloperów, czyli prawdopodobnie ostatnią betę przed finalnym wydaniem. Co nowego? monterey 1

Na chwilę obecną nie wydaje się, aby w tej aktualizacji było coś nowego. Jest mało prawdopodobne, że Apple wprowadzi w tym momencie jakiekolwiek nowe funkcje, zwłaszcza biorąc pod uwagę pojawienie się kolejnej dużej aktualizacji jesienią. Firma ograniczyła się do zwykłych bugfixów i różnych tweaków, aby oczyścić system operacyjny z wszelkich wad przed wydaniem  macOS Ventura.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top