MacOS Monterey

macOS Monterey umożliwia przywrócenie ustawień fabrycznych komputera Mac bez ponownej instalacji systemu

Firma Apple w końcu dodała możliwość usuwania wszystkich danych i resetowania komputera Mac do ustawień fabrycznych w systemie macOS bez ponownego uruchamiania i instalowania systemu operacyjnego.

Pierwsza wersja beta systemu macOS Monterey wprowadza funkcję ?Wymaż całą zawartość i ustawienia?, która umożliwia usunięcie wszystkich danych użytkownika i zainstalowanych aplikacji z komputera Mac bez konieczności ponownej instalacji systemu operacyjnego.

macOS Monterey umożliwia przywrócenie ustawień fabrycznych komputera Mac bez ponownej instalacji systemu polecane, ciekawostki wymazywanie danych, przywrócenie ustawień, przywracanie danych, Monterey, macOS Monterey, macOS 12, jak wymazać dane  Firma Apple w końcu dodała możliwość usuwania wszystkich danych i resetowania komputera Mac do ustawień fabrycznych w systemie macOS bez ponownego uruchamiania i instalowania systemu operacyjnego.
 monetary1

Apple gwarantuje, że nikt nie może odzyskać tych danych, ponieważ pamięć masowa jest zawsze szyfrowana za pomocą układu M1 lub T2, a po zresetowaniu wszystkie klucze szyfrowania są niszczone.

Aby przywrócić Maca do ustawień fabrycznych, przejdź do Preferencji systemowych w macOS Monterey, kliknij w Preferencje systemowe na pasku menu u góry ekranu i wybierz Wymaż całą zawartość i preferencje.

Wersja beta systemu macOS Monterey jest już dostępna dla programistów, a publiczna wersja testowa zostanie wydana w lipcu.

Więcej o iOS 15, iPadOS 15, macOS 12 i watchOS 8

Przegląd nowości

Jak zainstalować iOS 15 beta

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top