universal

macOS Monterey zostanie wydany bez Universal Control

W zaktualizowanym opisie strony funkcji macOS Monterey firma Apple wskazała, że ​​funkcja Universal Control zaprezentowana na WWDC 2021 nie jest gotowa do wydania i trafi do systemu nieco później.

Dla przypomnienia dodamy, że funkcja Universal Control umożliwia jednoczesne korzystanie z jednej myszy, gładzika i klawiatury na wielu komputerach Mac i/lub iPad. Warto zauważyć, że w macOS Monterey beta 10 funkcja otrzymała status beta, ale nie działa. Apple nie ujawniło przyczyny opóźnienia premiery, ale obiecuje dodać powszechną kontrolę do końca listopada.

macOS Monterey zostanie wydany bez Universal Control ciekawostki universal kontrol, macOS Monterey, Aktualizacja  W zaktualizowanym opisie strony funkcji macOS Monterey firma Apple wskazała, że ​​funkcja Universal Control zaprezentowana na WWDC 2021 nie jest gotowa do wydania i trafi do systemu nieco później. Monterey 1 1

Funkcja na którą czeka miliony osób pojawi się więc w jednej z przyszłych aktualizacji oprogramowania. Gdy tylko to nastąpi oczywiście damy Wam znać.

Dla tych którzy nie wiedzą, finalna wersja macOS 12 Monterey zostanie wypuszczona w najbliższy poniedziałek 25 października wraz z systemami iOS 15.1, iPadOS 15,1, tvOS 15.1 i watchOS 8.1.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top