ventura

macOS Ventura 13.1 pozwala włączyć sygnał dźwiękowy AirTag

Jedną z najwygodniejszych funkcji AirTag jest zdecydowanie sygnał dźwiękowy, który przydaje się do zlokalizowania naszego lokalizatora, jeśli ten zgubi się w pobliżu.

Jak się okazuje w najnowszej becie macOS Ventura 13.1 funkcja ta wreszcie pojawia się także dla użytkowników Mac.

macOS Ventura 13.1 pozwala włączyć sygnał dźwiękowy AirTag ciekawostki macOS Ventura 13.1  Jedną z najwygodniejszych funkcji AirTag jest zdecydowanie sygnał dźwiękowy, który przydaje się do zlokalizowania naszego lokalizatora, jeśli ten zgubi się w pobliżu. mac 1

Jak widzicie powyżej, Apple w końcu postanowiło jeszcze bardziej uzupełnić aplikację Znajdź dla Maca, dostosowując przedział funkcjonalny do wersji dostępnej na iPhone’a. Aby skorzystać z nowej opcji, trzeba otworzyć aplikację Znajdź na Macu i kliknąć w zakładkę Obiekty. Następnie wystarczy wybrać obiekt, który chcemy śledzić i kliknąć na “i” w wyskakującym oknie dostępnym na mapie. Wśród opcji będzie teraz możliwość wykorzystania sygnału dźwiękowego do łatwiejszego zlokalizowania naszego AirTaga. Jest to z  pewnością bardzo przydatna nowość, umożliwiająca lokalizację naszych obiektów w coraz bardziej powszechny i bezpieczny sposób.

A czy Ty kiedykolwiek zgubiłeś urządzenie z AirTagiem? Jak potoczyły się Twoje poszukiwania? Daj nam znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top