macos13.4

macOS Ventura 13.4 beta 1 dostępny dla programistów

Dziś oprócz iOS 16.5 beta 1 i watchOS 9.5 beta 1 do deweloperów trafił także macOS Ventura 13.4 beta 1. Co się zmieniło? Oto lista zmian i nowości.

Apple nieustannie rozwija swoje produkty, w tym system operacyjny macOS. Wczoraj miała miejsce “kolejna runda” publicznych aktualizacji oprogramowania Apple, a dziś dla zarejestrowanych programistów udostępniona została nowa wersja beta – macOS Ventura 13.4 beta 1.

Jeśli jesteś zarejestrowanym programistą, możesz już teraz pobrać i zainstalować tę wersję systemu. Wystarczy przejść do menu Aktualizacja oprogramowania w aplikacji Ustawienia systemu. Numer kompilacji to 22F5027f.

Co nowego w macOS Ventura 13.4 beta 1

macOS Ventura 13.4 beta 1 dostępny dla programistów ciekawostki użytkownicy, ulepszenia zabezpieczeń, testowanie, System operacyjny, system macOS Ventura 13.4 beta 1, publiczna wersja beta, programiści, poprawki błędów, numer kompilacji, nowości i zmiany w macOS Ventura 13.4 beta 1, Nowości, macOS Ventura 13.4 beta 1, macOS Ventura 13.4, komputery mac, emotikony, co nowego w macOS Ventura 13.4 beta 1, beta 1, Apple, aktualizacje oprogramowania  Dziś oprócz iOS 16.5 beta 1 i watchOS 9.5 beta 1 do deweloperów trafił także macOS Ventura 13.4 beta 1. Co się zmieniło? Oto lista zmian i nowości. macos ventura

Na razie nie wiadomo jeszcze, jakie nowości przynosi ze sobą ta aktualizacja systemu. Musimy jeszcze poczekać na pobranie i zainstalowanie aktualizacji, aby móc się dokładnie z nią zapoznać. Jeśli pojawią się jakieś istotne zmiany dodamy je poniżej. Jeśli wpis nie zostanie aktualizowany to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie ma, a najnowsza aktualizacja skupia się jedynie na poprawkach błędów.

Wczorajsza wersja systemu macOS 13.3 przyniosła między innymi nowe emotikony, poprawki błędów oraz ulepszenia zabezpieczeń.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że na razie macOS 13.4 beta 1 jest dostępny tylko dla zarejestrowanych programistów. Jednak spodziewamy się, że już wkrótce zostanie udostępniona także publiczna wersja beta. Dzięki temu użytkownicy, którzy nie są programistami, będą mogli także przetestować nowości w systemie.

Zawsze warto śledzić zmiany wprowadzane przez Apple w swoich produktach. System operacyjny macOS jest ważnym elementem w ekosystemie firmy i wprowadzanie nowych funkcji czy poprawek błędów przyczynia się do jeszcze lepszej jakości pracy z urządzeniami marki. Jeśli korzystasz z komputera Mac, z pewnością warto zainstalować najnowszą aktualizację i przetestować nowości.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top