Mactracker - darmowa aplikacja, która wie wszystko o sprzęcie Apple polecane, ciekawostki sprawdzanie specyfikacji mac, jak sprawdzić specyfikację macbooka, iPhonw, Apple  Czasami są takie sytuacje, najczęściej podczas zakupu komputera, że chcemy szybko sprawdzić jego specyfikację. Wtedy wchodzimy do sieci i? szukamy, szukamy i szukamy. Ale jest dużo łatwiejszy sposób. iMacPro 1

Mactracker – darmowa aplikacja, która wie wszystko o sprzęcie Apple

Czasami są takie sytuacje, najczęściej podczas zakupu komputera, że chcemy szybko sprawdzić jego specyfikację. Wtedy wchodzimy do sieci i? szukamy, szukamy i szukamy. Ale jest dużo łatwiejszy sposób.

Ten dużo łatwiejszy sposób to darmowa aplikacja Mactracker. To ona zawiera informacje na temat wszystkich urządzeń i systemów, które zostały do tej pory wyprodukowane przez Apple.

Mactracker - darmowa aplikacja, która wie wszystko o sprzęcie Apple polecane, ciekawostki sprawdzanie specyfikacji mac, jak sprawdzić specyfikację macbooka, iPhonw, Apple  Czasami są takie sytuacje, najczęściej podczas zakupu komputera, że chcemy szybko sprawdzić jego specyfikację. Wtedy wchodzimy do sieci i? szukamy, szukamy i szukamy. Ale jest dużo łatwiejszy sposób. mac

Zatem od dziś jeśli będziecie chcieli sprawdzić przez zakupem, czy specyfikacja konkretnego Macbooka, czy innego urządzenia jest zgodna z oryginałem, to odpalacie apkę, wyszukujecie konkretne urządzenie i gotowe!

[app 311421597]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top