Mad Max pojawi się na Makach ciekawostki   Wczoraj Feral Interactive poinformowało, że gra Mad Max pod koniec bieżącego miesiąca pojawia się na komputerach Apple z OS X i macOS. madmax

Mad Max pojawi się na Makach

Wczoraj Feral Interactive poinformowało, że gra Mad Max pod koniec bieżącego miesiąca pojawia się na komputerach Apple z OS X i macOS.

Za grę pierwotnie odpowiedzialne było studio Avalanche, a wydaniem zajął się Warner Bros Interactive Entartainment.

Mad Max pojawi się na Makach ciekawostki   Wczoraj Feral Interactive poinformowało, że gra Mad Max pod koniec bieżącego miesiąca pojawia się na komputerach Apple z OS X i macOS. madmax 1

Warto nadmienić, że produkcja jest osadzona w uniwersum Mad Maxa. Gracze mogą wcielić się w jednego z bohaterów i przeżyć wspaniałą przygodę na pustkowiach, walcząc z przeciwnikami wręcz lub autami.

Following the theft of his Interceptor, Max teams up with the gifted mechanic Chumbucket to build the ultimate survival vehicle, the “Magnum Opus”. Players can design, customize and upgrade their vehicle by choosing from different car chassis and a myriad of upgrades including mounted weapons, armor and engines in order to escape to the Plains of Silence.

As they navigate The Wasteland, gamers will encounter a huge variety of enemies, in a gigantic post-apocalyptic open-world with a range of immersive locations, many of them remnants of the world before the apocalypse.

Gra została wydana w zeszłym roku na komputery osobiste z Windows, Xboksa One i PlayStation 4. Osobiście w nią nie grałem, ale wielu znajomych i recenzentów chwaliło grę, więc wygląda na to, że jest całkiem udana. Nie zapomniano jej również zganić za słaby scenariusz i powtarzające się sekwencje walki wręcz.

Minimalne wymagania Mad Max:

  • procesor Intel Core i5 (3,2GHz)
  • 8GB pamięci operacyjnej
  • GeForce GTX 680 z 2GB pamięci lub lepszy układ graficzny, ewentualnie Radeon R9 290 lub coś lepszego
  • OS X 10.11.6 (przynajmniej)
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry