Magna zajmie się produkcją samochodu Apple? ciekawostki samochód Apple, samochód, Magna, Apple Car, Apple  Osobiście nie śledzę sytuacji wokół samochodu teoretycznie przygotowywanego przez Apple, ale ostatni raport wydaje się interesujący. AppleCar

Magna zajmie się produkcją samochodu Apple?

Osobiście nie śledzę sytuacji wokół samochodu teoretycznie przygotowywanego przez Apple, ale ostatni raport wydaje się interesujący.

Możemy się z niego dowiedzieć, że Magna podpisała kontrakt na wyłączną produkcję auta, a w Berlinie powstało specjalne laboratorium, w którym mała grupa osób (15 – 20) pracuje nad samochodem. Większość inżynierów w grupie pochodzi z Niemiec, a produkcja miałaby mieć miejsce w Austrii.

Magna specjalizuje się w produkcji limitowanych edycji aut, czego dowodem jest Mini Paceman i Clubman, a także BMW X3. Poza tym ten producent odpowiada za produkcję setek tysięcy BMW w ciągu ostatnich 6 – 7 lat.

Magna zajmie się produkcją samochodu Apple? ciekawostki samochód Apple, samochód, Magna, Apple Car, Apple  Osobiście nie śledzę sytuacji wokół samochodu teoretycznie przygotowywanego przez Apple, ale ostatni raport wydaje się interesujący. apple car 1

Raport nie jest szczegółowy, ale wybranie Niemiec lub Austrii do produkcji auta jest logiczne, ponieważ ten region słynie z renomowanych producentów, wliczając w to Mercedesa, BMW, Audi i Porsche. Jednym z członków grupy jest zatrudniony przez Apple w 2015 roku Johann Jungwirth (dawny dyrektor R&D Mercedesa).

Najważniejsi członkowie Apple podobno spotkali się z przedstawicielami Magna, aby porozmawiać o projekcie nadchodzącego auta ? pomimo wykupienia przez Samsunga dywizji odpowiedzialnej za baterie.

Tak czy owak, wszystko dzieje się za zamkniętymi drzwiami w Californii, a Amerykanie po cichu i powoli wykupują i wynajmują wiele różnych budynków.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry