Makieta iPada mini 6. generacji na pierwszych zdjęciach ciekawostki Zdjęcia, Wideo, makieta, ipad mini 64gb, iPad mini 6.generacji, ipad mini 6 release date, ipad mini 6 premiera, ipad mini 6 kiedy, ipad mini 6 gen, ipad mini 6 cena, iPad mini 6  W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i krótkie wideo pokazujące rzekomą makietę iPada mini 6. generacji, który ma zostać zaprezentowany pod koniec roku. iPadmini6 3

Makieta iPada mini 6. generacji na pierwszych zdjęciach

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i krótkie wideo pokazujące rzekomą makietę iPada mini 6. generacji, który ma zostać zaprezentowany pod koniec roku.

Makieta pasuje do wcześniej opublikowanych renderów nowego iPada mini‌ z większym wyświetlaczem i płaskimi krawędziami. Widoczna poniżej makieta najprawdopodobniej jest używany przez producentów akcesoriów do projektowania obudów.

Makieta iPad mini 6. generacji

Makieta iPada mini 6. generacji na pierwszych zdjęciach ciekawostki Zdjęcia, Wideo, makieta, ipad mini 64gb, iPad mini 6.generacji, ipad mini 6 release date, ipad mini 6 premiera, ipad mini 6 kiedy, ipad mini 6 gen, ipad mini 6 cena, iPad mini 6  W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i krótkie wideo pokazujące rzekomą makietę iPada mini 6. generacji, który ma zostać zaprezentowany pod koniec roku. ipad mini 6 makieta
Makieta iPad mini 6.generacji.

Wszystko fajnie i pięknie, ale jedna rzecz wygląda dość dziwnie. Przyciski głośności. Co nimi nie tak? Jak widzicie na poniższym wideo są one umieszczone na górze urządzenia, a nie tak jak to zazwyczaj bywa z boku, a dokładniej z prawej strony tabletu.

Jeśli chodzi o ekran, to nowy iPad mini‌ ma otrzymać wyświetlacz o przekątnej 8,43 cala, skaner Touch ID w przycisku zasilania, szybszy chipset i port USB-C. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje zaktualizowane tablety w październiku lub listopadzie 2021 roku.

Czekacie?

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry