OneTech04.06.2020
Makieta iPhone 13 bez wcięcia w ekranie pokazana na filmie

Oficjalna prezentacja iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro dopiero za kilka miesięcy, a w sieci pojawiło się już pierwsze wideo zdradzające wygląd iPhone 13. Zobaczcie!

W sieci pojawiło się wideo z makietą iPhone 13, który zostanie wydany w 2021 roku. Film został opublikowany na kanale YouTube japońskiego serwisu MacOtakara .

Z tego co widzimy na filmie przyszłoroczny smartfon od Apple otrzyma ekran o przekątnej 5,5 cala, więc będzie o 0,1 cala większy. Jest to spowodowane brakiem notcha, czyli wcięcia w ekranie.

Przednia kamera jest ukryta pod ekranem. Prawdopodobnie Apple do ukrycia aparatu zastosuje technologię Samsung Under Panel Sensor.

Z tyłu znajdują się punkty, w których pojawią się kamery i ewentualnie skaner LiDAR. Kolejną znaczącą zmianą będzie brak złącza Lightning, które zostanie zastąpione przez USB-C.

iPhone 13 zastąpi tegorocznego iPhone 12, który będzie najtańszym smartfonem w linii modeli 2020.

Według plotek, Apple planuje zrezygnować z gniazda ładowania w 2021 roku. Najprawdopodobniej modele Pro ładowane będą tylko bezprzewodowo, a przywrócenie oprogramowania będzie odbywać się za pomocą Smart Connector.

Co o tym sądzicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl