iphone14promax 3

Makieta iPhone 14 Pro Max porównana z iPhone 13 Pro Max

Makieta iPhone 14 Pro Max została porównana z iPhone 13 Pro Max. Czym będą różnić się te dwa smartfony od siebie? Zobacz zdjęcia i wideo. Autorem publikacji jest ShrimpApplePro.

Nowa makieta jest prawdopodobnie oparta na specyfikacji wysłanej przez Apple do producentów akcesoriów i daje nam wyobrażenie o zmianach w wyglądzie i rozmiarach nowego modelu. Po raz pierwszy widzimy atrapę, na której widać dwa otwory, która zastąpi wcięcie w modelach Pro. Jak wynika z ostatnich doniesień, otwory te, w których znajdzie się przednia kamera i Face ID, będą nieco większe niż te, do których przywykliśmy.

Makieta iPhone 14 Pro Max porównana z iPhone 13 Pro Max ciekawostki wyglad iPhone 14 Pro Max, rozmiar iPhone 14 Pro Max, porownanie iPhone 14 Pro Max z iPhone 13 pro max, iPhone 14 Pro Max porównany z iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, aparat w iPhone 14 Pro Max  Makieta iPhone 14 Pro Max została porównana z iPhone 13 Pro Max. Czym będą różnić się te dwa smartfony od siebie? Zobacz zdjęcia i wideo. Autorem publikacji jest ShrimpApplePro. iPhone14ProMax
Makieta iPhone 14 Pro Max

Na zdjęciach wygląda na to, że Apple usunęło tylko “martwy” obszar wokół wcięcia, a nie zmniejszyło poszczególnych elementów.

Inną rzeczą, którą  widzimy, jest to, że iPhone 14 Pro Max ma bardziej zaokrąglone boki niż model 13 Pro Max. Jest to zgodne z wcześniejszymi doniesieniami i zdjęciami, które mówiły o tym, że nowy model będzie wyższy, aby zmieścić nową konstrukcję przodu. Najwyraźniej proporcje zmieniły się z 19,5:9 na 20:9.

Wydaje się to również wyjaśniać, dlaczego iPhone 14 Pro Max ma inaczej ukształtowane krawędzie.

Makieta iPhone 14 Pro Max porównana z iPhone 13 Pro Max ciekawostki wyglad iPhone 14 Pro Max, rozmiar iPhone 14 Pro Max, porownanie iPhone 14 Pro Max z iPhone 13 pro max, iPhone 14 Pro Max porównany z iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Pro Max, aparat w iPhone 14 Pro Max  Makieta iPhone 14 Pro Max została porównana z iPhone 13 Pro Max. Czym będą różnić się te dwa smartfony od siebie? Zobacz zdjęcia i wideo. Autorem publikacji jest ShrimpApplePro. iPhone14Pro 1
Bardziej zaokrąglone rogi iPhone 14 Pro Max

Zdjęcia potwierdzają też plotki, że iPhone 14 Pro Max ma większy aparat. Rozmiar zostanie zwiększony, aby zrobić miejsce dla nowego aparatu o rozdzielczości 48 MP, który zastąpi główny czujnik 12 MP. Z tego powodu etui na iPhone’a 13 Pro Max nie będzie pasowało do nowego iPhone’a 14 Pro Max, choć prawdopodobnie telefon ten nadal będzie miał ekran o przekątnej 6,7 cala.

Jak Ci się podoba wygląd iPhone’a 14 Pro Max? Koniecznie daj znam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top