Makiety iPhone 12 na filmie polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 12, Apple  Premiera iPhone 12 zbliża się wielkimi krokami, więc w sieci będzie pojawiać się coraz więcej informacji na temat nowych smartfonów od giganta z Cupertino. iPhone12 1

Makiety iPhone 12 na filmie

Premiera iPhone 12 zbliża się wielkimi krokami, więc w sieci będzie pojawiać się coraz więcej informacji na temat nowych smartfonów od giganta z Cupertino.

Dziś za sprawą serwisu Macotokara w sieci pojawiły się zdjęcia i nagranie wideo przedstawiające makiety iPhone 12.

Na poniższych zdjęciach widzimy cztery makiety nadchodzących smartfonów. Są to dwa modele z ekranami 6,1 cala, jeden model z ekranem 6,7 cala i model o przekątnej ekranu 5,4 cala. Wszystkie cztery urządzenia będą miały wyświetlacze OLED o kwadratowej ramie podobnej do iPhone’a 4.

Makiety iPhone 12 na filmie polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 12, Apple  Premiera iPhone 12 zbliża się wielkimi krokami, więc w sieci będzie pojawiać się coraz więcej informacji na temat nowych smartfonów od giganta z Cupertino. iPhone12 makieta

Według raportu Apple zmieni w nowych urządzeniach położenie gniazda karty SIM, które obecnie znajduje się po tej samej stronie co przycisk zasilania. W najnowszych modelach smartfonów od Apple gniazdo znajdzie się z drugiej strony. Dlaczego? Ma to zapewne związek z modułem Qualcomm 5G, który trafi tam, gdzie obecnie znajduje się gniazdo SIM. Moduł AiP Qualcomm 5G będzie bardzo ważny, ponieważ pozwoli iPhone 12 na obsługę technologii mmWave 5G.

Tegoroczne iPhone?y mają zostać zaprezentowane we wrześniu, a do sprzedaży trafią prawdopodobnie dopiero w październiku lub nawet listopadzie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry