iphone15 makieta

Makiety iPhone 15 | 15 Pro na pierwszym filmie

Rozpoczynamy tydzień od filmu na którym możemy zobaczyć z bliska makiety iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max.

Portal MacOtakara zdobył makiety 3D serii iPhone 15 i zamieścić w sieci wideo, które pozwala przyjrzeć się dokładnie nowemu designowi, jakiego możemy się spodziewać w tegorocznych iPhone’ach.

Makiety zostały pozyskane ze źródeł Alibaba, które już w przeszłości udowodniły swoją dokładność i wiarygodność. Źródła te mają bliskie powiązania z producentami akcesoriów do smartfonów, którzy starają się wyprzedzić Apple’a i odpowiednio przygotować użytkowników, którzy zamierzają kupić nowego iPhone’a 15 i potrzebują do niego akcesoriów. Dlatego większość szczegółów związanych z konstrukcją telefonów musi być znana na długie tygodnie lub nawet miesiące przed ich faktyczną prezentacją. W przeciwnym razie, akcesoria te mogą okazać się całkowicie bezużyteczne, ponieważ nie byłyby z niczym kompatybilne.

Makiety iPhone 15 i iPhone 15 Pro

Makiety iPhone 15 | 15 Pro na pierwszym filmie ciekawostki makiety iPhone 15 Pro, makiety 3D iPhone 15, iphone 15 pro premiera, iphone 15 pro max kiedy premiera, iphone 15 pro max kiedy, iphone 15 pro max cena, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 plus release date, iphone 15 plus price, iphone 15 plus cena, iphone 15 kiedy premiera, iphone 15 cena  Rozpoczynamy tydzień od filmu na którym możemy zobaczyć z bliska makiety iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. makieta iphone15 1

Przyglądając się dokładniej makietom iPhone’a 15 i 15 Pro, można zauważyć pewne zmiany w designie. Na przykład, krawędzie są zaokrąglone, co powinno sprawić, że telefony będą bardziej wygodne w trzymaniu niż ich poprzednicy. Ponadto, moduły fotograficzne w serii Pro (Max) zostały powiększone, co oznacza, że ​​te telefony będą bardziej masywne niż ich poprzednicy. To może być uważane za wadę przez niektórych użytkowników, ale z drugiej strony, poprawa jakości zdjęć może być dla wielu ludzi znaczącym czynnikiem decydującym o zakupie.

Makiety iPhone 15 | 15 Pro na pierwszym filmie ciekawostki makiety iPhone 15 Pro, makiety 3D iPhone 15, iphone 15 pro premiera, iphone 15 pro max kiedy premiera, iphone 15 pro max kiedy, iphone 15 pro max cena, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 plus release date, iphone 15 plus price, iphone 15 plus cena, iphone 15 kiedy premiera, iphone 15 cena  Rozpoczynamy tydzień od filmu na którym możemy zobaczyć z bliska makiety iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. makieta iphone15

Należy jednak zauważyć, że modele same w sobie nie są szczegółowe i wyglądają dość podobnie do zeszłorocznych. Ale to może być dobry znak dla wielu użytkowników, którzy są zadowoleni z obecnego wyglądu iPhone’ów. Nie wszyscy lubią zmiany i nie chcą się przestawiać na zupełnie nowy design.

W każdym razie, prezentacja tych pierwszych modeli 3D iPhone’a 15 daje nam pewne pojęcie, jakie zmiany możemy się spodziewać w nowych telefonach Apple’a. Oczywiście, trzeba poczekać na oficjalną prezentację, aby poznać pełne szczegóły na temat nowych telefonów. Dzięki temu przeciekowi, możemy już teraz podejrzewać, że Apple wprowadzi pewne ulepszenia i zmiany.

A co Ty sądzisz o zmianach w wyglądzie nowej serii iPhone? Dajcie koniecznie znać.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top