Makiety nowych iPhone'ów przedstawione na wideo polecane, ciekawostki Wideo, nowe iPhoney, makiety iPhone, Apple  Do premiery nowych iPhone'ów jeszcze daleko, ale nie zmienia to faktu, że z dnia na dzień pojawiają się nowe informacje na temat nadchodzących modeli.
 iPhoneXPlus

Makiety nowych iPhone’ów przedstawione na wideo

Do premiery nowych iPhone’ów jeszcze daleko, ale nie zmienia to faktu, że z dnia na dzień pojawiają się nowe informacje na temat nadchodzących modeli.

Portal 9to5mac zamieścił wideo pokazujące makiety iPhone’a 9 i X Plus. Ponadto jeden z redaktorów porównał nadchodzące konstrukcje z iPhone’em X i 7 Plus. Widać, że X Plus ma taki sam rozmiar, co 7 Plus choć jego ekran jest większy o cal. Wszystko za sprawą wąskich ramek wokół wyświetlacza, czego z pewnością nie uświadczymy w starszych modelach.

iPhone 9 będzie miał nieco mniejszy wyświetlacz (6,1 – cala) i będzie najtańszy z trójki. Podobno cena tego modelu ma zaczynać się od 700$ (2620 zł wg dzisiejszego kursu), ale różnicą w porównaniu do X Plus będziemy mieli do czynienia z ekranem LCD i pojedynczym aparatem.

Na udostępnionym wideo widać również etui przygotowane z myślą o najnowszych modelach, a to oznacza, że wiodący producenci tych akcesoriów już nad nimi pracują.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top