zglos 1

Mapy Apple w Polsce otrzymały możliwość zgłaszania zdarzeń drogowych

Dobra wiadomość dla użytkowników Map Apple w Polsce. Od kilku dni w aplikacja dostępna jest możliwość zgłaszania zdarzeń drogowych (wypadki, fotoradary).

Od teraz użytkownicy aplikacji Mapy firmy Apple w Polsce mogą zgłaszać w aplikacji różne incydenty drogowe. Dostępna jest opcja: Wypadek, Fotoradar, Niebezpieczeństwo.

Mapy Apple w Polsce otrzymały możliwość zgłaszania zdarzeń drogowych ciekawostki zdarzenia drogowe w mapach apple, wypadki w mapach apple, mapy apple, jak zglosic zdarzenie w mapach apple, fotoraday w mapach apple  Dobra wiadomość dla użytkowników Map Apple w Polsce. Od kilku dni w aplikacja dostępna jest możliwość zgłaszania zdarzeń drogowych (wypadki, fotoradary). mapy 2

Aby skorzystać z nowości wystarczy kliknąć na kółku ze strzałką skierowaną ku górze następnie wybrać “Zgłoś zdarzenie” i dodać jedną z dostępnych tam opcji.

Bardzo nam się podoba, że mapy firmy Apple są cały czas rozwijane w Polsce. Być może już w niedalekiej przyszłości będą one godnym rywalem map Google, które jednak chyba jeszcze w tym czasie wypadają nieco lepiej. A jakie jest Wasze zdanie? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top