mapy google

Mapy Google wkrótce otrzymają aktualizację, która wprowadzi nową funkcję podglądu na żywo

Mapy Google wkrótce otrzymają aktualizację, która wprowadzi nową funkcję podglądu na żywo, która pozwoli użytkownikom wizualnie wyszukiwać restauracje, kawiarnie i inne firmy w pobliżu.

Dzięki podglądowi na żywo możesz otworzyć Mapy i dotknąć ikony aparatu na pasku wyszukiwania, aby zobaczyć, co znajduje się w pobliżu, od sklepów i banków po bankomaty i bary.

Mapy Google wkrótce otrzymają aktualizację, która wprowadzi nową funkcję podglądu na żywo ciekawostki Mapy Google na zywo, Mapy Google  Mapy Google wkrótce otrzymają aktualizację, która wprowadzi nową funkcję podglądu na żywo, która pozwoli użytkownikom wizualnie wyszukiwać restauracje, kawiarnie i inne firmy w pobliżu. GoogeMaps

Aplikacja Mapy Google pokaże Ci wskazówki i strzałki oparte na rzeczywistości rozszerzonej, aby zorientować się, jak daleko jest od Ciebie dane miejsce i jak możesz się tam dostać. Ponadto możesz zobaczyć kluczowe informacje o każdej lokalizacji bezpośrednio na ekranie, takie jak to, czy jest otwarta, jaki jest przedział cenowy i jak jest oceniana.

Google twierdzi, że użytkownicy mogą dotknąć kategorii miejsc, aby zobaczyć, które restauracje, bary, piekarnie i inne miejsca są w zasięgu ręki.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top