iOS 15

Mark Gurman o nowościach w iOS 15 i iPadOS 15

Apple doda wiele nowych funkcji w iOS 15 i iPadOS 15, donosi Bloomberg. Oba systemy zostaną zaprezentowane już w najbliższy poniedziałek czyli 7 czerwca na konferencji WWDC.

W iPadOS 15 zdaniem Marka Gurmana z Bloomberg podobnie jak w iOS 15 będzie można umieszczać widżety w dowolnym miejscu na pulpicie, nie tylko po lewej stronie. Firma usprawni także wielozadaniowość w iPadOS 15, aby ułatwić użytkownikom pracę z wieloma aplikacjami jednocześnie.

Mark Gurman o nowościach w iOS 15 i iPadOS 15 polecane, ciekawostki Nowości, iPadOS 15, iOS 15, Aktualizacja  Apple doda wiele nowych funkcji w iOS 15 i iPadOS 15, donosi Bloomberg. Oba systemy zostaną zaprezentowane już w najbliższy poniedziałek czyli 7 czerwca na konferencji WWDC. iOS15 1

Jeśli chodzi o zmiany w iOS 15 to w systemie pojawią się nowe ustawienia wyświetlania powiadomień. System sortować będzie alerty w różny sposób w zależności od tego, czy użytkownik pracuje, śpi, czy prowadzi samochód. Zmieni się również wygląd bannera powiadomień.

Sporą aktualizację otrzyma iMessage. Apple zamierza przekształcić go w pełnoprawnego konkurenta dla WhatsApp i Facebook Messenger. Do ustawień iOS 15 zostanie dodana również nowa sekcja, w której użytkownicy mogą śledzić, jakie dane zbierają aplikacje innych firm.

Gurman mówi również o tym, że Apple pracuje nad przeprojektowanym ekranem blokady w iPad i iPhone. Niestety zła wiadomość jest taka, że prezentacja tej nowości może zostać przesunięta i pojawi się dopiero w iOS 16 w przyszłym roku.

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top