Mark Zuckerberg zamierza ?skrzywdzić? Apple polecane, ciekawostki facebook konflikt z Apple, Facebook, Apple  Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg powiedział podczas wewnętrznego spotkania, że ??firma musi ?skrzywdzić? Apple z powodu nieustannej krytyki prywatności sieci społecznościowej. facebook

Mark Zuckerberg zamierza ?skrzywdzić? Apple

Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg powiedział podczas wewnętrznego spotkania, że ??firma musi ?skrzywdzić? Apple z powodu nieustannej krytyki prywatności sieci społecznościowej.

Napięcia między producentem iPhone’a a największą na świecie siecią społecznościową rosną od 2018 roku. Pod koniec 2020 roku sieć społecznościowa celowo dołączyła do Epic Games, aby wesprzeć w bitwie z Apple. Ostatecznie Facebook postanowił pozostać na uboczu, ale zgodził się dostarczyć Epicowi dokumenty i pomoc w razie potrzeby.

Mark Zuckerberg zamierza ?skrzywdzić? Apple polecane, ciekawostki facebook konflikt z Apple, Facebook, Apple  Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg powiedział podczas wewnętrznego spotkania, że ??firma musi ?skrzywdzić? Apple z powodu nieustannej krytyki prywatności sieci społecznościowej. FaceBook

Ponadto firma Zuckerberga przygotowuje obecnie własny pozew przeciwko Apple. Przedstawiciele Facebooka twierdzą, że wybór Apple między spersonalizowanymi usługami a prywatnością to ?fałszywy kompromis?. Konflikt między Facebookiem a Apple sprawił, że konsultanci obu firm, w tym kancelarie prawne i lobbystów, coraz bardziej martwią się, że nie będą w stanie pracować dla obu jednocześnie.

Nie jest jeszcze jasne, dokąd doprowadzi ta konfrontacja, ale Facebook narusza wiele punktów prywatności użytkowników, dlatego w styczniu 2021 roku wiele osób postanowiło przejść z WhatsApp na Signal i Telegram.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry