Krzysiek Borek16.07.2015
Marshall London, smartfon inny niż wszystkie

Nadchodzi kolejny flagowy smartfon, choć nie jest taki jak wszystkie obecnie dostępne w sprzedaży. O nie, ten jest produktem Marshall, producenta słuchawek i kładzie głównie nacisk na odsłuch muzyki.

Nazywa się London i zawiera dwa głośniki z przodu, to nic nadzwyczajnego, ale dodatkowo ma dwa wyjścia audio. To już nowość w świecie urządzeń mobilnych, a także przycisk „M”, pozwalający na szybsze odtwarzanie muzyki. Złote pokrętło na jego boku odpowiada za regulację głośności. W zestawie z London znajdziemy również dedykowane mu słuchawki tego samego producenta.

IMG_0793

IMG_0794

Przyglądając się bliżej parametrom technicznym, Marshall London nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji. Ma wyświetlacz o przekątnej 4,7 – cala i rozdzielczości 720p, 2GB pamięci operacyjnej, 64 – bitowe SoC Snapdragon 410 i 16GB pamięci na dane przyszłego użytkownika. Bateria nie jest zbyt pojemna, w końcu to tylko 2,500mAh, ale możemy ją wyjąć, nie zapominajmy również o czytniku kart pamięci (microSD), który pozwoli na rozszerzenie pamięci.

IMG_0795

IMG_0792

W tym przypadku specyfikacja techniczna schodzi na dalszy plan, a najważniejsza jest muzyka i wyróżniający z tłumu wygląd. London kosztuje 4,995 szwedzkich koron (590$), a dostępny będzie od 21 sierpnia bieżącego roku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS