iphone14

Masowa produkcja iPhone 14 coraz bliżej

Dostawcy firmy Apple rozpoczęli wysyłkę komponentów do smartfonów iPhone 14, które mają zostać zaprezentowane we wrześniu 2022 roku.

Jak donosi Digitimes, komponenty zostały wysłane do producentów takich jak Foxconn w celu ostatecznego montażu iPhone 14. Źródło potwierdza, że nowe smartfony Apple nie będą opóźnione i zostaną wprowadzone na rynek pod koniec września.

Masowa produkcja iPhone 14 coraz bliżej ciekawostki produkcja iphone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Dostawcy firmy Apple rozpoczęli wysyłkę komponentów do smartfonów iPhone 14, które mają zostać zaprezentowane we wrześniu 2022 roku. iphone14 5

W modelach Pro wcięcie powinno zostać zastąpione przez dwa otwory, z których jeden ma kształt fasolki, w której znajdzie się aparat i system True Depth dla Face ID. Wszystkie iPhone 14 Pro będą wyposażone w układ A16 i ulepszone aparaty (48 megapikseli) z obsługą wideo 8K, natomiast standardowe modele mogą mieć układ A15 i aparaty z obiektywami o rozdzielczości 12 megapikseli.

W iPhone 14 Pro spodziewany jest także zawsze włączony wyświetlacz, który umożliwi wyświetlanie widżetów na ekranie w dowolnym momencie, bezpośrednio z poziomu ekranu blokady i bez konieczności aktywowania wyświetlacza.

W tym roku w ofercie Apple mają zostać zaprezentowane następujące smartfony: 6,1-calowy iPhone 14, 6,1-calowy iPhone 14 Pro, 6,7-calowy iPhone 14 Max oraz 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top