iphone14pro

Masowa produkcja jeszcze się nie rozpoczęła, a podzespołów do iPhone 14 już brakuje

Według najnowszych informacji z łańcucha dostaw, Apple rozpocznie masową produkcję serii iPhone 14 w przyszłym miesiącu, ale firma napotkała problemy związane z brakami niektórych komponentów. 

Na razie trwa produkcja testowa w małych partiach. Największym “bólem głowy” Apple jest brak pamięci RAM, ponieważ Samsung ma problemy z masową produkcją, co utrudnia dostawy. Eksperci potwierdzają, że niektórzy dostawcy ekranów i pamięci dla iPhone 14 mieli ostatnio problemy z dostawami.

Masowa produkcja jeszcze się nie rozpoczęła, a podzespołów do iPhone 14 już brakuje ciekawostki masowa produkcja, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Według najnowszych informacji z łańcucha dostaw, Apple rozpocznie masową produkcję serii iPhone 14 w przyszłym miesiącu, ale firma napotkała problemy związane z brakami niektórych komponentów.  iPhone14Pro onetecpl

Jeśli chodzi o LPDDR5 RAM, to Samsung jest jedynym dostawcą w trzecim kwartale tego roku. Firma będzie musiała spróbować sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu na produkcję samego iPhone’a 14 Pro. Micron i SK Hynix mogą rozpocząć dostawy dopiero w czwartym kwartale, przy czym termin certyfikacji modułów pamięci tego pierwszego przez Microna zaczyna się później, a Hynix ma problemy z jakością.

Jeśli chodzi o ekrany, Samsung i BOE mogą w dużej mierze nadrobić początkowe braki w dostawach spowodowane problemami z panelami LG Display, które powinny zostać wkrótce rozwiązane.

Źródła w łańcuchu dostaw potwierdziły również, że Apple nie tylko nie zmniejszyło zamówień na iPhone’a 14, ale również zwiększa ilość zamówień na iPhone 13, na którego jest ogromny popyt.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top