iphone14pro

Masowa produkcja jeszcze się nie rozpoczęła, a podzespołów do iPhone 14 już brakuje

Według najnowszych informacji z łańcucha dostaw, Apple rozpocznie masową produkcję serii iPhone 14 w przyszłym miesiącu, ale firma napotkała problemy związane z brakami niektórych komponentów. 

Na razie trwa produkcja testowa w małych partiach. Największym “bólem głowy” Apple jest brak pamięci RAM, ponieważ Samsung ma problemy z masową produkcją, co utrudnia dostawy. Eksperci potwierdzają, że niektórzy dostawcy ekranów i pamięci dla iPhone 14 mieli ostatnio problemy z dostawami.

Masowa produkcja jeszcze się nie rozpoczęła, a podzespołów do iPhone 14 już brakuje ciekawostki masowa produkcja, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Według najnowszych informacji z łańcucha dostaw, Apple rozpocznie masową produkcję serii iPhone 14 w przyszłym miesiącu, ale firma napotkała problemy związane z brakami niektórych komponentów.  iPhone14Pro onetecpl

Jeśli chodzi o LPDDR5 RAM, to Samsung jest jedynym dostawcą w trzecim kwartale tego roku. Firma będzie musiała spróbować sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu na produkcję samego iPhone’a 14 Pro. Micron i SK Hynix mogą rozpocząć dostawy dopiero w czwartym kwartale, przy czym termin certyfikacji modułów pamięci tego pierwszego przez Microna zaczyna się później, a Hynix ma problemy z jakością.

Jeśli chodzi o ekrany, Samsung i BOE mogą w dużej mierze nadrobić początkowe braki w dostawach spowodowane problemami z panelami LG Display, które powinny zostać wkrótce rozwiązane.

Źródła w łańcuchu dostaw potwierdziły również, że Apple nie tylko nie zmniejszyło zamówień na iPhone’a 14, ale również zwiększa ilość zamówień na iPhone 13, na którego jest ogromny popyt.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry