Masz polski język w Mi Band 3? Jeśli tak, to nie instaluj najnowszej wersji aplikacji Mi Fit! polecane, ciekawostki Mi Band 3, język polski w miband 3  Wczoraj w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji Mi Fit. Nie jest to dobra wiadomość dla osób, które mają w swojej opasce zainstalowany polski język. Dlaczego? miband3 1 1

Masz polski język w Mi Band 3? Jeśli tak, to nie instaluj najnowszej wersji aplikacji Mi Fit!

Wczoraj w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji Mi Fit. Nie jest to dobra wiadomość dla osób, które mają w swojej opasce zainstalowany polski język. Dlaczego?

Otóż po uruchomieniu najnowszej wersji Mi Fit aplikacja sama z automatu zaczyna robić aktualizację, a co za tym idzie zmienia język z polskiego na chiński.

Możecie powiedzieć, że ok i po aktualizacji zmienicie sobie ponownie język na polski. Owszem możecie tak zrobić, ale jak podaje nam @qele opaska w momencie synchronizacji z telefonem ponownie instaluje język chiński.

Tak więc jeśli zależy Wam na języku polskim w Mi Band 3, to radzimy nie instalować najnowszej wersji Mi Fit z App Store. A co jeśli już macie nową wersję apki tak jak ja? Po prostu jej nie uruchamiajcie.

Jeśli chodzi o instalację języka polskiego w Mi Band 3 to więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

[app 938688461]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top