monterey

Masz problem z baterią w macOS Monterey 12.2? Oto rozwiązanie

Po wydaniu systemu macOS Monterey 12.2 niektórzy użytkownicy, którzy zainstalowali aktualizację, odczuwają nadmierne zużycie baterii w trybie uśpienia. Jak rozwiązać ten problem?

Problem został zgłoszony na kilku forach pomocy technicznej. Użytkownicy dotknięci tym błędem twierdzą, że bateria ich komputerów Mac rozładowuje się ze 100% do 0% w nocy, gdy komputer jest w trybie uśpienia. Takie problemy pojawiły się dopiero po aktualizacji do macOS 12.2.

Masz problem z baterią w macOS Monterey 12.2? Oto rozwiązanie ciekawostki problem z bateria w macOS Monterey 12.2, macOS Monterey 12.2, FluTooth, bateria sie szybko rozladowuje  Po wydaniu systemu macOS Monterey 12.2 niektórzy użytkownicy, którzy zainstalowali aktualizację, odczuwają nadmierne zużycie baterii w trybie uśpienia. Jak rozwiązać ten problem? Monterey 1 1

Najwyraźniej błąd jest związany z nieprawidłowym zarządzaniem akcesoriami Bluetooth , które często aktywują Maca powodując nadmierne zużycie baterii. Wydaje się, że problem dotyczy zarówno komputerów Mac z procesorami Intel, jak i komputerów Mac M1 i zostaje rozwiązany w momencie, gdy użytkownicy odłączają lub wyłączają wszystkie akcesoria Bluetooth.

W związku z tym, że finalna wersja macOS 12.3 w której najprawdopodobniej błąd zostanie naprawiony trafi do użytkowników dopiero wiosną deweloper Jordi Bruin stworzył aplikację FluTooth, która naprawia błąd już teraz. Ta niewielka aplikacja automatycznie wyłącza Bluetooth po zamknięciu MacBooka, a następnie ponownie go aktywuje po otwarciu. Jest to bardzo proste narzędzie, które rozwiązuje problem nadmiernego zużycia baterii.

Aplikacja jest dostępna pod tym linkiem . Można ją pobrać za darmo.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top