Masz problem z płynnym działaniem iOS 8.4? Mamy rozwiązanie poradniki, polecane, ciekawostki problemy z ios 8.4, problem z ios 8.4, iPhone, iPad, ios 8.4 nie działa płynnie, iOS 8.4, Apple  Wraz z prowadzeniem systemu iOS 8.4 światło dzienne ujrzało Apple Music. Niestety sama aktualizacja może sprawiać wrażenie przygotowanej w pośpiechu, ponieważ pojawiają się głosy, że system nie działa tak bezproblemowo jak miało to miejsce w przypadku iOS 8.3. iOS9b21

Masz problem z płynnym działaniem iOS 8.4? Mamy rozwiązanie

Wraz z prowadzeniem systemu iOS 8.4 światło dzienne ujrzało Apple Music. Niestety sama aktualizacja może sprawiać wrażenie przygotowanej w pośpiechu, ponieważ pojawiają się głosy, że system nie działa tak bezproblemowo jak miało to miejsce w przypadku iOS 8.3.

Jak rozwiązać problemy z wolniejszym systemem? Jak się okazuje wystarczy wyłączyć animacje oraz przezroczystość. Aby to zrobić należy w Ustawieniach odszukać zakładkę Ogólne, w niej menu Dostępności, a następnie włączyć opcję Redukuj ruch. Jeśli chodzi o opcję przezroczystości to należy udać się do Ustawienia – Ogólne – Dostępność – Zwiększ kontrast i jam zaznaczyć opcję Zmniejsz przezroczystość.

Masz problem z płynnym działaniem iOS 8.4? Mamy rozwiązanie poradniki, polecane, ciekawostki problemy z ios 8.4, problem z ios 8.4, iPhone, iPad, ios 8.4 nie działa płynnie, iOS 8.4, Apple  Wraz z prowadzeniem systemu iOS 8.4 światło dzienne ujrzało Apple Music. Niestety sama aktualizacja może sprawiać wrażenie przygotowanej w pośpiechu, ponieważ pojawiają się głosy, że system nie działa tak bezproblemowo jak miało to miejsce w przypadku iOS 8.3. ios8.4

Niestety wyłączenie tych dwóch funkcji zmienia odrobinę wygląd oraz zachowanie naszego systemu, ale znacząco wpływa na jego pracę w sposób jak najbardziej pozytywny.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry