Masz problem z wyszukiwarką Apple Music? Nie jesteś sam! ciekawostki nie działa wyszukiwanie w apple music, muzyka apple, apple music nie działa, Apple music, Apple  Od wczoraj wielu użytkowników z całego świata zgłasza nieprawidłowe działanie Apple Music - problem dotyczy wyszukiwarki serwisu. AppleMusic11

Masz problem z wyszukiwarką Apple Music? Nie jesteś sam!

Od wczoraj wielu użytkowników z całego świata zgłasza nieprawidłowe działanie Apple Music – problem dotyczy wyszukiwarki serwisu.

Problem polega na tym, że w momencie kliknięcia na przycisku szukaj w wyszukiwarce Apple Music, wyszukiwarka nic nie wyświetla.

Masz problem z wyszukiwarką Apple Music? Nie jesteś sam! ciekawostki nie działa wyszukiwanie w apple music, muzyka apple, apple music nie działa, Apple music, Apple  Od wczoraj wielu użytkowników z całego świata zgłasza nieprawidłowe działanie Apple Music - problem dotyczy wyszukiwarki serwisu. Apple Music search

Wyniki wyświetlane są tylko w czasie rzeczywistym w momencie wpisywania danego słowa do wyszukiwarki.

Jak narazie Apple nie potwierdziło istnienia problemu, ale jak podaje serwis macrumors.com problem zapewne leży po stronie serwerów Apple i najprawdopodobniej już wkrótce zostanie rozwiązany. A jak to wygląda u Was?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top