icloud

Masz zdjęcia innej osoby w swojej bibliotece iCloud? Spokojnie, nie jesteś sam

W sieci pojawiły się informacje o dwóch dziwnych błędach w iCloud Media Library. Informacje zostały zebrane przez serwis MacRumors. O co chodzi?

Według źródła, problem dotyczy aplikacji “iCloud for Windows”. Niektórzy użytkownicy skarżą się, że ich zdjęcia i filmy wydają się być uszkodzone: losowe pliki z biblioteki użytkownika stają się czarne lub pokryte smugami.

Masz zdjęcia innej osoby w swojej bibliotece iCloud? Spokojnie, nie jesteś sam ciekawostki iCloud, błąd iCloud  W sieci pojawiły się informacje o dwóch dziwnych błędach w iCloud Media Library. Informacje zostały zebrane przez serwis MacRumors. O co chodzi? iCloud

Ale to nie jest najdziwniejsza część. Inni użytkownicy donoszą, że gdy próbują obejrzeć uszkodzone pliki multimedialne, widzą… cudze zdjęcia.

“iCloud for Windows … wstawia materiały filmowe z nieznanych źródeł, prawdopodobnie z innych kont iCloud. Pokazywano mi zdjęcia rodzin innych ludzi, których nigdy w życiu nie widziałem, mecze piłkarskie i inne przypadkowe zdjęcia – mówi jedna z osób”.

W zasadzie nie wiadomo, czy  zdjęcia faktycznie należą do innych użytkowników iCloud, ale źródło zauważa, że wydaje się to logiczne. W teorii, jeśli widzisz czyjeś zdjęcia, ktoś inny może bardzo dobrze niechcący zobaczyć również twoje.

Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji “iCloud for Windows” nie rozwiązuje problemu, co oznacza, że jest on po stronie serwera Apple. Do tej pory na występowanie błędu skarżyli się jedynie użytkownicy Windows 10 i 11.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top