MEIZU MX5e debiutuje w Chinach ciekawostki Premiera, MEIZU MX5e, Meizu, koszt, kiedy premiera MEIZU MX5e, cena MEIZU MX5e  Osobiście nie miałem do czynienia z Meizu MX5, ale w Chinach właśnie zadebiutował nowy, tańszy wariant słuchawki. Jej cena wynosi zaledwie 215$ (802 zł), ale czy to wystarczy do wzbudzenia zainteresowania gorszym odpowiednikiem pierwowzoru? Meizu

MEIZU MX5e debiutuje w Chinach

Osobiście nie miałem do czynienia z Meizu MX5, ale w Chinach właśnie zadebiutował nowy, tańszy wariant słuchawki. Jej cena wynosi zaledwie 215$ (802 zł), ale czy to wystarczy do wzbudzenia zainteresowania gorszym odpowiednikiem pierwowzoru?

MX5E to nowy wariant MX5, choć dzieli z nim jedynie człon nazwy. Sprzęt jest mniej wydajny od tego zaprezentowanego rok temu, a cena jest obniżona adekwatnie do możliwości sprzętu tańszego o 15$ (56 zł) w porównaniu do piątki.

MEIZU MX5e debiutuje w Chinach ciekawostki Premiera, MEIZU MX5e, Meizu, koszt, kiedy premiera MEIZU MX5e, cena MEIZU MX5e  Osobiście nie miałem do czynienia z Meizu MX5, ale w Chinach właśnie zadebiutował nowy, tańszy wariant słuchawki. Jej cena wynosi zaledwie 215$ (802 zł), ale czy to wystarczy do wzbudzenia zainteresowania gorszym odpowiednikiem pierwowzoru? gsmarena 001 1

W tańszym modelu zastosowano 16MPix aparat główny i układ scalony o taktowaniu 2GHz, a nie 2,2GHz (10% różnicy). Reszta specyfikacji jest taka sama, jak w droższym wariancie, choć nie wiemy, jak kompromisy oddziałują na wydajność urządzenia.

Najważniejszą tajemnicą jest dostępność tego modelu poza terenem Chin. Obecnie nic o tym nie wiemy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry