MEIZU MX6 skorzysta z układu scalonego MediaTek Helio X20 ciekawostki specyfikacja MEIZU MX6, Specyfikacja, procesor, MEIZU MX6  W maju ubiegłego roku MediaTek zaprezentował układ scalony MediaTek Helio X20, a do końca roku miały pojawić się jego pierwsze próbki. Pierwszym smartfonem z tym SoC jest Elephone P9000, który rzekomo z niego korzysta, ale prawdą jest, że zasila go X10 ( 8 rdzeni). meizu

MEIZU MX6 skorzysta z układu scalonego MediaTek Helio X20

W maju ubiegłego roku MediaTek zaprezentował układ scalony MediaTek Helio X20, a do końca roku miały pojawić się jego pierwsze próbki. Pierwszym smartfonem z tym SoC jest Elephone P9000, który rzekomo z niego korzysta, ale prawdą jest, że zasila go X10 ( 8 rdzeni).

Baza danych AnTuTu daje nam nadzieję, że prędzej czy później ujrzymy pierwsze urządzenie mobilne z MediaTekiem Helio X20 (10 rdzeni). Podobno będzie to flagowy model MEIZU – MX6, ktoś prawdopodobnie przeprowadził test wydajności, a specyfikacja pozostała w bazie danych.

Według informacji z AnTuTu, model MX6 będzie wyposażony w wyświetlacz Full HD i właśnie układ scalony Helio X20 (2x Cortex A72@ 2,5GHz, 4x Cortex A53@ 2GHz, 4x Cortex A53@ 2GHz), GPU Mali – T880 MP4 i 3GB pamięci operacyjnej.

Podobno użytkownik otrzyma 32GB pamięci wewnętrznej i Androida 6.0 Marshmallow z nakładką Flyme OS. Nadal nie ma oficjalnych informacji, które mogą zostać potwierdzone, jak zwykle musimy poczekać do oficjalnej prezentacji urządzenia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top