MEIZU Pro 6 mini jednak istnieje ciekawostki specyfikacja MEIZU Pro 6 mini, MEIZU Pro 6 mini, Meizu PRO 6, Meizu  Od dłuższego czasu pojawiają się kontrolowane przecieki związane z MEIZU Pro 6, wliczając w to zdjęcia jednego z gotowych prototypów. Dziś jest podobnie, ale tym razem chodzi o kompaktowy wariant sprzętu mobilnego Chińczyków. Meizu

MEIZU Pro 6 mini jednak istnieje

1515Od dłuższego czasu pojawiają się kontrolowane przecieki związane z MEIZU Pro 6, wliczając w to zdjęcia jednego z gotowych prototypów. Dziś jest podobnie, ale tym razem chodzi o kompaktowy wariant sprzętu mobilnego Chińczyków.

Jedno ze zdjęć dostępnych w sieci sugeruje, że w tym roku ujrzymy również MEIZU Pro 6 mini z 4,7 – calowym wyświetlaczem Full HD, 64 – bitowym układem scalonym MediaTek Helio X25 i nieco mniejszą baterią o pojemności 2800mAh. Zbyt wielu kompromisów tutaj nie ma, więc wydaje mi się, że w końcu ktoś zagrozi Xperii Z5 Compact. Warto nadmienić, że Pro 6 mini pojawi się na rynku z 4 i 6GB pamięci operacyjnej.

MEIZU Pro 6 mini jednak istnieje ciekawostki specyfikacja MEIZU Pro 6 mini, MEIZU Pro 6 mini, Meizu PRO 6, Meizu  Od dłuższego czasu pojawiają się kontrolowane przecieki związane z MEIZU Pro 6, wliczając w to zdjęcia jednego z gotowych prototypów. Dziś jest podobnie, ale tym razem chodzi o kompaktowy wariant sprzętu mobilnego Chińczyków. meizu pro 6 mini leak

Obok kompaktowego Pro 6 widać również model m3 Note z 5,5 – calowym wyświetlaczem Full HD, 2GB pamięci operacyjnej, baterią o pojemności 3200mAh i układem scalonym MediaTek Helio P10.

Większy model będzie dostępny z 16 lub 32GB pamięci na dane użytkownika, podczas gdy 4,7? Pro 6 pojawi się w 3 wariantach pamięciowych (32, 64 lub 128GB). Biorąc pod uwagę tyle możliwości, cena ma nie przekraczać 500$ (1860 zł bez podatku/cła). Obydwa modele mają pojawić się jeszcze w tym miesiącu, więc to tylko kwestia czasu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry