Meridian uzyska niedługo status untethered? ciekawostki   Od paru tygodni można zauważyć ożywienie na scenie Jailbreak i wygląda na to, że jeszcze wiele przed nami. Meridian, aplikacja odpowiedzialna za Jailbreak iOS 10.3.3 może niedługo dać nam pełne odblokowanie systemu. Cydia 1300x700

Meridian uzyska niedługo status untethered?

Od paru tygodni można zauważyć ożywienie na scenie Jailbreak i wygląda na to, że jeszcze wiele przed nami. Meridian, aplikacja odpowiedzialna za Jailbreak iOS 10.3.3 może niedługo dać nam pełne odblokowanie systemu.

Obecnie wspomniana aplikacja pozwala na Jailbreak semi – tethered, co oznacza, że po każdym wyłączeniu lub ponownym uruchomieniu urządzenia użytkownik musi ponownie wprowadzić sprzęt w “tryb” odblokowania oprogramowania.

Ben Sparkes, który jest autorem Meridiana napisał ostatnio na Twitterze, że untethered jest możliwy wyłącznie dla iPhone’a 6, 6s i 7 z iOS 10.3.3.

Theoretically, an iPhone 6, 6S, and 7 *fully untethered* jailbreak is possible on iOS 10.x, however I really really need some testing devices to look into it further.  This would be just like back in the day, boot it up and it?s already jailbroken, style.

Zauważyłem, że wielu naszych czytelników pyta o typ Jailbreak, bo nie chce ciągle wprowadzać urządzenia ponownie w ten tryb. Untethered mógłby zapewnić jednorazowe odblokowanie iOS i nie musielibyśmy tego powtarzać podczas rozładowania urządzenia lub ponownego uruchomienia.

Sparkes nie podał szczegółowych informacji o swoim projekcie ani daty jego wydania. Nie zmienia to jednak faktu, że chłopak nad tym pracuje i teoretycznie pokazał to właśnie powyższym Tweetem. Na ten moment ciężko stwierdzić, kiedy pojawi się pełny Jailbreak iOS 10.3.3.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top