Meridian w końcu wydany cydia-i-jailbreak   PsychoTea, S1guza i wielu innych utalentowanych programistów pracowało bardzo długo nad aplikacją Meridian umożliwiającą Jailbreak wszystkich 64-bitowych urządzeń mobilnych Apple z iOS 10 na pokładzie. Cydia 1300x700

Meridian w końcu wydany

PsychoTea, S1guza i wielu innych utalentowanych programistów pracowało bardzo długo nad aplikacją Meridian umożliwiającą Jailbreak wszystkich 64-bitowych urządzeń mobilnych Apple z iOS 10 na pokładzie.

Przez dłuższy okres aplikacja była w fazie beta testów, ale teraz pojawiła się jej stabilna wersja.

Meridian w końcu wydany cydia-i-jailbreak   PsychoTea, S1guza i wielu innych utalentowanych programistów pracowało bardzo długo nad aplikacją Meridian umożliwiającą Jailbreak wszystkich 64-bitowych urządzeń mobilnych Apple z iOS 10 na pokładzie. meridian

Meridian pozwala na wprowadzenie urządzenia w tryb Jailbreak pod warunkiem, że działa na iOS od 10 do 10.3.3 i ma 64-bitowy układ scalony. Wielu użytkowników trzymało się kurczowo Yalu102 pomimo niskiej kompatybilności z oprogramowaniem i urządzeniami. Yalu nie pozwalało na Jailbreak iPhone’a 7 z iOS wyższym od 10.2, co sprawiło, że wielu użytkowników przeszło na 11. Na szczęście nowa aplikacja poszerza kompatybilne wersje oprogramowania, choć iOS 10 – 10.3.3 to już przestarzałe kompilacje.

Wystarczy pobrać plik .IPA ze strony projektu i zainstalować go za pomocą Cydia Impactor na swoim urządzeniu. Później wystarczy odpalić aplikację i stuknąć na przycisk “go”, aby rozpocząć proces wprowadzania sprzętu w tryb Jailbreak. Meridian nie jest stałym odblokowaniem systemu, więc po rozładowaniu baterii lub ponownym uruchomieniu będziecie musieli ponownie uruchomić aplikację i przeprowadzić operację od nowa.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry