Message Requests na Facebooku - łatwiejszy kontakt z nieznajomymi polecane, ciekawostki nowa funkcja Message Requests, Message Requests, jak działa Message Requests, facebook i Message Requests, Facebook, co to jest Message Requests  Jak wiemy Messenger daje możliwość bezpośredniego połączenia z niemal 1,5 miliarda osób korzystających każdego miesiąca z Facebooka. Jest najszybszym i najłatwiejszym narzędziem do prywatnej komunikacji na świecie, tym bardziej, że nie wymaga znajomości numeru telefonu ani nawet adresu e-mail rozmówcy. Facebook 1300x700

Message Requests na Facebooku – łatwiejszy kontakt z nieznajomymi

Jak wiemy Messenger daje możliwość bezpośredniego połączenia z niemal 1,5 miliarda osób korzystających każdego miesiąca z Facebooka. Jest najszybszym i najłatwiejszym narzędziem do prywatnej komunikacji na świecie, tym bardziej, że nie wymaga znajomości numeru telefonu ani nawet adresu e-mail rozmówcy.

Do tej pory wiadomości od osób spoza grona znajomych często trafiały do zakładki ?Inne?, gdzie łatwo można było je przegapić. Nowa funkcja ?Message Requests? znacznie usprawni komunikację z nieznajomymi.

Message Requests na Facebooku - łatwiejszy kontakt z nieznajomymi polecane, ciekawostki nowa funkcja Message Requests, Message Requests, jak działa Message Requests, facebook i Message Requests, Facebook, co to jest Message Requests  Jak wiemy Messenger daje możliwość bezpośredniego połączenia z niemal 1,5 miliarda osób korzystających każdego miesiąca z Facebooka. Jest najszybszym i najłatwiejszym narzędziem do prywatnej komunikacji na świecie, tym bardziej, że nie wymaga znajomości numeru telefonu ani nawet adresu e-mail rozmówcy. facebook2

Dzięki niej Facebook w większości przypadków wyświetli powiadomienie informujące o nowej wiadomości. Następnie każdy będzie mógł zdecydować, czy odczytać wiadomość bez informowania o tym nadawcy, odpowiedzieć na nią, czy po prostu ją zignorować. W ten sposób mechanizm ?Message Requests? uporządkuje skrzynkę odbiorczą i sprawi, że nawiązanie kontaktu będzie znacznie prostsze.

Zmiana obejmie aplikację Messenger na systemy iOS oraz Android, a także przeglądarkową wersję Facebooka. Gdy tylko funkcja pojawi się w aplikacji od razu damy Wam znać.

[app 454638411]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top