OneTech12.07.2018
Xiaomi Mi Band 3 – jak wgrać polski język?

Dziś dotarła do nas najnowsza opaska Xiaomi – Mi Band 3. Wszystko fajnie i pięknie, ale opaska domyślnie nie posiada języka polskiego, ba nawet języka angielskiego i dlatego dziś pokaże Wam jak za pomocą iPhone wgrać w Mi Band 3 język polski.

Sprawa jest banalnie prosta. Aby zainstalować język polski w miBand 3 należy pobrać z App Store darmową aplikację Mi Heart rate – be fit. Link znajdziecie na dole wpisu.

Po instalacji uruchamiamy apkę i łączymy się z naszą opaską. Ważne jest, aby opaska była połączona tylko z tą aplikacją. Teraz wysuwamy boczne menu i klikamy na „Zainstaluj firmware”.

Niestety aby możliwa była instalacja oprogramowania konieczne jest wykupienie opcji PREMIUM. Jest to koszt 13,99 zł.

Po wykupieniu wystarczy już tylko wybrać Mi Band 3 Polish i kliknąć install. Po 2 min opaska powinna uruchomić się ponownie z wgranym językiem polskim (patrz wyżej).

U mnie sam proces instalacji przeszedł bez problemu, ale później opaska nie chciała mi się połączyć z aplikacją Mi Fit.

Na ekranie miBand pojawił się komunikat, że mam połączyć urządzenie z telefonem w celu zakończenia instalacji. Niestety po sparowaniu z iPhone proces nie chciał się zakończyć. Na ekranie pojawił się następujący komunikat (patrz wyżej).

Problem rozwiązałem dopiero w ten sposób, że odłączyłem opaskę od iPhone i połączyłem ją z aplikacją Mi Fit na urządzeniu z Android. Tam proces instalacji został zakończony bez problemu. Po pomyślnej instalacji odłączyłem opaskę od urządzenia z Androidem i połączyłem z apką Mi Fit na iPhone. I to tyle.

W efekcie ciesze się polskim językiem w miBand 3.

Recenzja opaski pojawi się już wkrótce. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się, a planujecie zakupić miBand 3, to możecie skorzystać z naszej promocji. Więcej na ten temat – tutaj.

[app 1074341151]

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl