Microsoft śmieje się z Apple w nowej reklamie Surface Pro 7 polecane, ciekawostki Surface Pro 7, Apple  Firma Microsoft udostępniła na swoim kanale YouTube nową reklamę zatytułowaną ?Microsoft Surface Pro 7: The Best Choice?, w której firma porównuje swój tablet do 13-calowego MacBooka Pro z chipem M1. Surface

Microsoft śmieje się z Apple w nowej reklamie Surface Pro 7

Firma Microsoft udostępniła na swoim kanale YouTube nową reklamę zatytułowaną ?Microsoft Surface Pro 7: The Best Choice?, w której firma porównuje swój tablet do 13-calowego MacBooka Pro z chipem M1.

Bohater filmu porównuje ogromny ekran dotykowy Surface Pro 7 z obsługą rysika do małego paska Touch Bar w MacBooku Pro. Ponadto pokazuje, że Surface Pro 7 może być używany bez klawiatury jako tablet i kosztuje mniej niż laptop Apple (890 USD w porównaniu z 1299 USD).

Z reklamy dowiadujemy się również, że na tablecie Microsoftu świetnie gra się w gry, w przeciwieństwie do MacBooka Pro.

Warto zauważyć, że Surface Pro 7, z procesorem Intel Core i5 i 8 GB pamięci RAM, osiąga 1210 i 4079 punktów w testach jednordzeniowych i wielordzeniowych. Dla porównania 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 i 8 GB pamięci osiąga odpowiednio 1735 i 7686 punktów.

To nie pierwszy raz, kiedy Microsoft porównał swoje laptopy do gadżetów Apple w reklamach.


Najnowsze systemy

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry