microsoft

Microsoft Teams wreszcie kompatybilny z Apple Silicon

Ponad dwa lata po tym, jak Apple ogłosiło przejście z Intela na Apple Silicon dla komputerów Mac, Microsoft Teams został w końcu zaktualizowany, aby działać natywnie na nowych chipach Mac.

Firma ogłosiła tę wiadomość we wpisie na blogu. Pomimo dwuletniego opóźnienia, Microsoft twierdzi, że aktualizacja ta będzie dystrybuowana do klientów “przyrostowo” w najbliższych miesiącach. Oznacza to więc, że jeszcze przez kilka miesięcy będziemy musieli korzystać z Microsoft Teams bez optymalizacji dla komputerów Mac z układami Apple Silicon.

Microsoft Teams wreszcie kompatybilny z Apple Silicon ciekawostki Microsoft Teams  Ponad dwa lata po tym, jak Apple ogłosiło przejście z Intela na Apple Silicon dla komputerów Mac, Microsoft Teams został w końcu zaktualizowany, aby działać natywnie na nowych chipach Mac. microsoft

Kiedy aktualizacja zostanie w końcu udostępniona, firma twierdzi, że możemy spodziewać się “znaczącego wzrostu wydajności” i poprawy efektywności energetycznej.

Microsoft rozpoczął beta testy wersji Teams zoptymalizowanej dla Apple Silicon w kwietniu ubiegłego roku. Ostateczna wersja po wydaniu będzie wersją “uniwersalną”. Oznacza to, że będzie mógł być uruchamiany natywnie na komputerach Mac z systemem Apple Silicon i Intel.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top