Microsoft udostępnił aplikację Outlook na iPhone i iPad ciekawostki Za darmo, Outlook, Microsoft Outlook, jak działa Outlook, iPhone, iPad, iOS, App Store  Outlook jest jednym z najpopularniejszych klientów poczty e-mail   na komputerach na całym świecie. Od dziś aplikacja dostępna jest także na iPhone i iPad.   Microsoft1 1300x700

Microsoft udostępnił aplikację Outlook na iPhone i iPad

Outlook jest jednym z najpopularniejszych klientów poczty e-mail na komputerach na całym świecie. Od dziś aplikacja dostępna jest także na iPhone i iPad.

Dzięki tej aplikacji uzyskacie dostęp do e-mail, kalendarza, czy kontaktów. Apka podobnie jak systemowa aplikacja Mail posiada także obsługę gestów. Przesuwając wiadomość w lewo, czy w prawo można w bardzo szybki sposób usunąć, zachować, czy ustawić opcję wyświetlenia w późniejszym czasie.

Microsoft udostępnił aplikację Outlook na iPhone i iPad ciekawostki Za darmo, Outlook, Microsoft Outlook, jak działa Outlook, iPhone, iPad, iOS, App Store  Outlook jest jednym z najpopularniejszych klientów poczty e-mail   na komputerach na całym świecie. Od dziś aplikacja dostępna jest także na iPhone i iPad.   Outlook

Outlook współpracuje z Microsoft Exchange, Office 365, Outlook.com, iCloud, Gmail i Yahoo Mail. Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo.

[app 951937596]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry