applemusic

Microsoft wbuduje usługi Apple w Windows 11

Microsoft ogłosił, że oficjalne aplikacje Apple Music i Apple TV zostaną wydane na Windows 10 i 11. W sklepie Microsoftu pojawią się w przyszłym roku.

Natywne aplikacje Apple Music i Apple TV dla systemu Windows wciąż nie istnieją, więc użytkownicy systemu Windows mogą oglądać filmy jedynie w przeglądarce na tv.apple.com i słuchać muzyki na music.apple.com lub iTunes z okropnie zagraconym interfejsem i funkcjami.

Microsoft wbuduje usługi Apple w Windows 11 ciekawostki Windows 11, Apple TV, apple msuic, aplikacja tv  Microsoft ogłosił, że oficjalne aplikacje Apple Music i Apple TV zostaną wydane na Windows 10 i 11. W sklepie Microsoftu pojawią się w przyszłym roku. AppleMusic

Dodatkowo usługa w chmurze iCloud zostanie zintegrowana ze standardowym programem „Zdjęcia” wbudowanym w Windows 11, dzięki czemu zdjęcia zrobione na iPhone lub iPad będą błyskawicznie synchronizowane z komputerem. Obecnie użytkownicy mogą zainstalować aplikację iCloud dla Windows, która dodaje Eksploratorowi dostęp do zdjęć przechowywanych w iCloud (prawie jak macOS, tylko trochę mniej wygodny).

Te wiadomości wskazują, że Apple nie jest już tak sumienny w przywiązywaniu użytkowników do swoich urządzeń i ekosystemu. Zamiast tego koncentruje się na generowaniu przychodów z subskrypcji różnych usług, a do tego ważne jest, aby usługi te były dostępne na różnych platformach, w tym tych, których nie jest właścicielem.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top