Microsoft wypuszcza OneDrive z obsługą Apple Silicon ciekawostki OneDrive z obsługą Apple Silicon, OneDrive M1 download, OneDrive M1, Microsoft  Po kilku tygodniach testów Microsoft w końcu wydał aktualizację OneDrive z obsługą Apple Silicon dla wszystkich. OneDrive 1300x700

Microsoft wypuszcza OneDrive z obsługą Apple Silicon

Po kilku tygodniach testów Microsoft w końcu wydał aktualizację OneDrive z obsługą Apple Silicon dla wszystkich.

Obecna wersja OneDrive działa teraz natywnie na komputerach Mac z procesorami M1, M1 Pro i M1 Max. Jak szczegółowo wyjaśnił Microsoft, synchronizacja OneDrive dla komputerów Apple Silicon jest teraz dostępna w „GA”, czyli identyfikacji, której firma używa do oprogramowania dostępnego dla wszystkich.

Microsoft wypuszcza OneDrive z obsługą Apple Silicon ciekawostki OneDrive z obsługą Apple Silicon, OneDrive M1 download, OneDrive M1, Microsoft  Po kilku tygodniach testów Microsoft w końcu wydał aktualizację OneDrive z obsługą Apple Silicon dla wszystkich. onedrive1

Natywna obsługa platformy Apple Silicon jest dostępna w usłudze OneDrive w wersji 22.022 dla systemu macOS . Możesz sprawdzić, czy zainstalowałeś najnowszą wersję aplikacji, przechodząc do preferencji OneDrive.

Aplikacje zaktualizowane do natywnego działania na chipach Apple Silicon mogą w pełni wykorzystać architekturę ARM, która zapewnia większą wydajność i energooszczędność. Dla użytkowników MacBooka oznacza to, że oprogramowanie będzie zużywać mniej energii, co spowoduje dłuższą żywotność baterii.

Firma Microsoft wydała również nową wersję beta usługi OneDrive dla systemu macOS, która umożliwia użytkownikom przenoszenie folderów Pulpit i Dokumenty na platformę chmurową firmy.

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej .

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top