Mierzenie temperatury iPhone'm? Tak, Apple o tym myśli polecane, ciekawostki temperatura, jak zmierzyć temperaturę, iPhone, Apple  Apple opracowuje technologię kamer, która pozwoliłaby analizować obraz za pomocą iPhone'a w celu określenia temperatury obiektu. iPhone13 1

Mierzenie temperatury iPhone’m? Tak, Apple o tym myśli

Apple opracowuje technologię kamer, która pozwoliłaby analizować obraz za pomocą iPhone’a w celu określenia temperatury obiektu.

W patencie zgłoszonym kilka dni temu przez Apple firma ocenia pomysł wykorzystania niektórych czujników w aparacie przyszłych iPhone’ów do pomiaru temperatury obiektów. W dokumencie Apple znalazło się kilka przykładów użycia tej technologi i co ciekawe jest tam także mowa o możliwości wykonania pomiaru temperatury ciała.

Mierzenie temperatury iPhone'm? Tak, Apple o tym myśli polecane, ciekawostki temperatura, jak zmierzyć temperaturę, iPhone, Apple  Apple opracowuje technologię kamer, która pozwoliłaby analizować obraz za pomocą iPhone'a w celu określenia temperatury obiektu. iphone temperatura

W patencie opisywane są dwa różne rozwiązania. Pierwsze zintegrowane z aparatem iPhone’a, raczej mało prawdopodobne, a drugie, opisuje konieczność zamontowania specjalnego akcesorium w stylu Olloclip, które można będzie kupić osobno i zamontować na aparacie. Ta druga opcja powinna obniżyć koszty produkcji i pozwolić tylko tym, którzy tego potrzebują, na dodanie akcesoriów do pomiaru temperatury.

Co o tym myślicie?

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry