Michał20.12.2017
MiLi iData Air – bezprzewodowy nośnik danych dla iPhone, iPad oraz urządzenia z Androidem

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy do testów MiLi iData Air, czyli bezprzewodowy nośnik danych dla iPhone i iPad – idealny gadżet na prezent!

To niewielkie i bardzo ładne urządzenie skierowane jest dla wszystkich osób, które chcą szybko i bezprzewodowo zwiększyć wolne miejsce w swoim urządzeniu.

Na wstępie warto dodać, że MiLi iData Air  działa zarówno z iOS jak i Android.

Czym MiLi iData Air odróżnia się od innych tego rodzaju urządzeń? W odróżnieniu od innych produktów tego typu, iData Air umożliwia dwukierunkowe kopiowanie danych, a także łatwe wykonywanie kopii zapasowych – bezprzewodowo!

Od teraz nie musicie już podłączać urządzenia do telefonu w celu zgrania danych. Z iData Air robicie to bezprzewodowo.

Jak działa iData Air

Zasada działania jest bajecznie prosta. Wystarczy uruchomić pamięć, zainstalować odpowiednią aplikację z App Store, połączyć się z urządzeniem i to wszystko.

Przy pierwszym uruchomieniu z celu nawiązania komunikacji konieczne jest połączenie iData Air za pomocą Wi-Fi. W tym celu udajemy się do ustawień Wi-Fi w naszym telefonie i wybieramy sieć iData Air. Ale tylko ten jeden raz. Dlaczego? Później udajemy się do ustawień w aplikacji i łączymy się z naszą domową siecią Wi-Fi. Po co? Właśnie po to, aby po kolejnym uruchomieniu pamięci nie trzeba było się z nią ponownie łączyć i po to abyśmy po połączeniu z iData Air mieli pełen dostęp do sieci w naszym telefonie. Prawda, że fajne? To nie wszystko.

Jak wspomniałem na wstępie urządzenie jest kompatybilne nie tylko z iOS, ale także z Android. Dzięki temu można bez problemu dzielić się zawartością dostępna w iData Air ze swoimi znajomymi, którzy mają Androida. Jednocześnie z iData Air może korzystać 8 osób.

Wyobraźcie sobie taką sytuację. jesteście na imprezie lub na urodzinach u znajomych i chcecie szybko udostępnić im jakieś pliki, zdjęcia, wideo, czy muzykę. Uruchamiacie iData Air i bez problemu maksymalnie 8 osób w jednej chwili może uzyskać dostęp do urządzenia.

Nie jest to oczywiście jedyne zastosowanie. MiLi iData Air wykonuje także kopie zapasowe, które przetrzymuje w urządzeniu.

Podsumowanie

MiLi iData Air to doskonała rzecz dla osób, które korzystają z iUrządzeń o pojemności 8, 16, a także 32GB. Za pomocą tego niewielkiego urządzenia, oprócz łatwego i szybkiego dostępu do danych, możemy zapisać wiele plików, które normalnie zajmowały by miejsce w naszym iUrządzeniu, a następnie szybko podzielić się nimi ze znajomymi, rodziną – bezprzewodowo! Musicie przyznać, że jest to bardzo ciekawy gadżet na prezent. Prawda?

Więcej na temat testowanego przez nas produktu dowiecie się – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.